Як не купити фальшивий поліс ОСАЦВ і не стати жертвою шахраїв?


Причина такого явища пов’язана із зоною проведення АТО і поліграфічними можливостями комбінатів, які знаходяться на цій території, вважають в МТСБУ.

- «Оскільки пересічному громадянину розпізнати фальшивий бланк поліса досить складно, ми радимо при покупці поліса ОСАЦВ перевіряти його дію на сайті МТСБУ, де необхідно ввести тільки серію та номер поліса, після чого буде завантажена інформація про його статус і за якою страховою компанією закріплений конкретний бланк », — заявив Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

З метою убезпечення від покупки фальшивих або недійсних полісів ОСАЦВ, а також для запобігання поширення страхового шахрайства, МТСБУ настійно рекомендує ні в якому разі не купувати поліси в так званих «пересувних» пунктах продажу на базі звичайних автомобілів, а звертатися в стаціонарні офіси продажів і представництва страховиків.

У разі купівлі поліса у страхового агента треба перевіряти його повноваження (наявність договору, посвідчення і т.д.) або перевіряти його наявність у Реєстрі страхових агентів МТСБУ.

МТСБУ також застерігає від придбання полісів ОСАЦВ, які продаються зі значними знижками 50-60%, наданими безпідставно. Крім цього, з метою отримання підтвердження платежу (чек, квитанція), радимо здійснювати оплату за допомогою банківських установ або терміналів.

Моторне бюро закликає перевіряти статус страховика — чи є він членом МТСБУ перед укладенням нового договору ОСАЦВ. Таку інформацію можна перевірити, звернувшись до сайту МТСБУ в розділі «Для споживачів».
Переглядів: 517 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0